➪   
Bakım Ortamımız
  ➪   
Sosyal Aktiviteler
  ➪   
Fotoğraflar
  ➪   
360 Sanal Tur
  ➪   
Hizmetlerimiz

Kurucularımız

Ümran Bora Sabanlı

1954 yılında Erzurum’da doğdu. 1974 yılında Heybeliada Deniz Harp Okulu’ndan ve 1985 yılnda da İ.Ü. İktisat Fakültesi’ Uluslar Arası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar Güney Afrika ve Yeni Zelanda’da Mühendislik yaptı. 2012 yılında yurda dönerek huzurevi yapım çalışmalarına başladı ve 2013 den itibaren Huzurevinin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğünü icra ediyor.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Nuran Sabanlı Kırmacıoğlu

1956 yılında Adapazarı’nda doğdu.1978 yılında İ.Ü. Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. O tarihten itibaren serbest avukatlık yapmaktadır. Alzheimer Vakfı Yönetim Kururlu üyesi ve avukatıdır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Doç.Dr. Serap Sabanlı Yaltı

1963 yılında Erzincan’da doğdu.1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Uzmanlığını Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 1991 yılında tamamladı. 1999 yılında Ankara Zekai Tarık Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde üreme endokrinolojisi-infertilite ve tüp bebek üzerine yan dal yaptı. Halen hekimlik görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.